IRISS

Ana Sayfa > IRISS

Kesintisiz ve Daha Verimli Bilgi & İletişim Ağları için

Teknoloji Çözümleri

IRISS, her türlü haberleşme teknolojisinin test ve ölçümü alanında, profesyonel yöntemler ve tarafsızlık ilkesi ile Türkiye’nin her bölgesine en hızlı şekilde ulaşarak katma değerli ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

Dünyada toplamda 7 Milyar $ Ciro Hacmi Olan Alanında Lider Üreticilerin Türkiye Temsilcisi
IRISS

IRISS, her türlü haberleşme teknolojisinin test ve ölçümü alanında, profesyonel yöntemler ve tarafsızlık ilkesi ile Türkiye’nin her bölgesine en hızlı şekilde ulaşarak katma değerli ürünler ve hizmetler sunmaktadır

Mitolojinin bir çok eserinde Tanrıça Iris gökyüzü ile yeryüzü arasında daimi akışı sağlamasıyla betimlenmektedir.

IRISS ismi hayata geçirilirken, gökkuşağının üstünden başlayıp insan gözüne ve oradan da insan beynine uzanan bilgi yolculuğunu simgeleyen Tanrıça Iris’ten esinlenilmiştir.

Bugün, hepimiz ışık hızında iletişim kuruyoruz. İş yerlerinde, fabrikalarda, üniversitelerde, iletişim ve ulaşım ağlarımızda sadece biz değil, akıllı cihazlarımız da çevrimiçi.

Tüm bu dev bağlantı ağlarının hızlı, doğru ve verimli çalışmasını sağlamak kritik önem taşıyor. IRISS olarak, bilgi akışının yavaşlamaması ve kesintiye uğramaması için size geleceğin teknolojisini sunuyoruz. 2013’te başladığımız bu yolculukta, en büyük güvencemiz, 2003’ten bu yana bilişim sektöründe edindiğimiz birikimlerdi. Bu birikimleri her geçen gün artırarak, ülkemizin bilişim ve telekomünikasyon firmalarını en güncel “Test ve Ölçüm” teknolojileriyle desteklemeye başladık. “Kötü senaryo” hiç gerçekleşmesin diye alınacak önlemler önerdiğimiz kadar, bilişim uzmanlarının tespit edip ortadan kaldırmalarının mümkün olmadığı sorunları giderdik.

IRISS kurulduğu günden bugüne hayatın her noktasında dijital iletişim cihazlarına ihtiyaç duyan tüm sektör ve iş gruplarının ihtiyaçlarına çözüm olmaya devam ediyor.

Başlangıçtan bugüne onlarca sektörde yüzlerce kuruma sağlamış olduğumuz katma değer ile başarı hikayelerimizin güvenini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Tüm haberleşme teknolojisinin test ve ölçümlerini Türkiye’nin her noktasına profesyonel yöntemlerimiz ve tarafsızlık ilkemiz ile ulaştırıyoruz. Katma değerli ürün, hizmet ve faaliyet planımız,  çalıştığımız kurumlar ile uzun soluklu ve verimli çözüm ortaklığı hikayelerimizin başlangıç noktası. 

Türkiye’de uzun yıllardır BT Haber tarafından düzenlenen ‘Bilişim ilk 500’ listesinde IRISS teknoloji olarak 4 yıldır bulunuyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Öne Çıkan Çözüm Ortaklarımız

Tümünü Gör

İş Ortaklarımız

IRISS Uzman Ekibi

Tüm soru ve sorunlarınızın çözümü için IRISS uzman ekibi ile iletişime geçin!

İletişime Geç

e – Bülten Abonemiz Olun!

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.
İletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Form gönderiminde bir hata oluştu. Lütfen Tekrar Deneyiniz.